Yhteys­tiedot

Bark Oy

Y-tunnus: 2107503-6

Päätoimipiste
Kimintie 12, 53400 Lpr

Kemi toimisto
Tietokatu 6, 94600 Kemi

Sähköposti toimisto
toimisto@bark.fi

Sähköposti ostotilaukset
tilaukset@bark.fi

 

Yrityksen johto ja tarjouspyynnöt

Toimisto

Toni Parkkinen
toimitusjohtaja
+358 (0)50 337 8304
toni.parkkinen@bark.fi

Petteri Rantalainen
hallituksen puheenjohtaja
+358 (0)400 864 114
petteri.rantalainen@bark.fi

Valtteri Hartikainen
kaupallinen johtaja, tuulivoiman tarjouspyynnöt
+358 (0)50 571 3666
valtteri.hartikainen@bark.fi

Toimisto

Johanna Parkkinen
laskutus, henkilöstö
+358 (0)40 570 5955
johanna.parkkinen@bark.fi

Pinnoitustyöt

Timanttityöt

Jukka Ansio
työnjohto, tarjouspyynnöt
+358 (0)50 555 2822
jukka.ansio@bark.fi

Timanttityöt

Tommi Rantalainen
työnjohto, tarjouspyynnöt
+358 (0)44 788 0884
tommi.rantalainen@bark.fi

Laskutusosoitteet

Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina, mutta vastaanotamme tarvittaessa pdf-laskuja sähköpostitse tai paperilaskuja lähetettynä toimipisteemme osoitteeseen.

Lisätietoja
Johanna Parkkinen
+358 (0)40 570 5955
johanna.parkkinen@bark.fi

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003721075036
Y-tunnus: 2107503-6
Operaattori: Pagero Oy
Operaattoritunnus: 003723609900

Paperilaskut
Bark Oy
Kimintie 12
53400 LAPPEERANTA

PDF-laskut
Toimitus sähköpostitse osoitteeseen:
admicom@xbs-salo.com

HUOM!
Pdf -laskuissa TULEE OLLA laskutusosoitteena:
Bark Oy
OVT 003721075036
PL 908
02066 DOCUSCAN